Menu

Wodoodporny tusz I Love Extreme – pozytywne zaskoczenie od marki Essence

20 sierpnia 2016 - Kosmetyki

I Love Extreme w niebieskim opakowaniu to wodoodporna wersja pogrubiającego tuszu do rzęs marki Essence. Jak zapewnia producent, tusz nadaje rzęsom niesamowitej objętości, doskonale rozdziela pojedyncze rzęsy oraz nie skleja ich. Maskara daje oszałamiający efekt pięknych rzęs, które nadają spojrzeniu głębi. To tyle z teorii. Czy w rzeczywistości ten tusz może stać się jedną z tych kosmetycznych pozycji, które naprawdę są doskonałe?

Trzeba przyznać, że I Love Extreme to naprawdę wielkie zaskoczenie. Wiele osób nawet nie spodziewa się aż tak dobrych efektów po tuszu, który w drogerii kosztuje przeciętnie 11 zł. To po prostu za mało, żeby tusz wyglądał na rzęsach tak, jak jego znacznie bardziej kosztowni konkurenci. A jednak – ten niepozorny produkt od Essence sprawdza się lepiej niż tusze, na które zazwyczaj wydaje się znacznie więcej. Maskara ma specjalną szczoteczkę z włoskami o różnej długości. Dzięki temu kosmetyk dociera nawet do najkrótszych rzęs i rzeczywiście je wydłuża. Tusz nie skleja rzęs, ponieważ budowa szczoteczki sprawia, że każdorazowo nabieramy wystarczającą ilość kosmetyku – ani za dużo, ani za mało. Najlepiej malować rzęsy w następujący sposób: nakładamy pierwszą warstwę za pomocą strony z krótszymi włoskami, a następnie przeczesujemy rzęsy i precyzyjnie je rozdzielamy z pomocą drugiej strony szczoteczki, której włoski są znacznie dłuższe. W ten sposób można uzyskać efekt niemalże idealnie pogrubionych rzęs.

Wodoodporna formuła rzeczywiście sprawdza się, zwłaszcza w upalne, letnie dni. Tusz sprawował się w tym czasie świetnie, nie kruszył się i nie rozmazywał. Dlatego na tę porę roku jest idealny. Co więcej, nie powoduje on łzawienia ani też pieczenia oczu – a wiele kobiet potwierdza, że ma to miejsce w przypadku innych, markowych i znacznie droższych maskar.

I Love Extreme to zaskakująco dobry tusz, który (o dziwo) spełnia oczekiwania. Posiadaczki długich rzęs, które marzą o pogrubieniu mogą śmiało sięgnąć po ten kosmetyk. Tusz lekko wydłuża także rzęsy, ale nie jest to efekt piorunujący – bo i tusz nie ma takiego przeznaczenia. Cena jest bardzo niska, dlatego chętnie powraca się do tego produktu. Głęboki, czarny kolor wspaniale podkreśla makijaż oka, a duża szczoteczka sprawia, że perfekcyjnie wyglądające rzęsy można wyczarować niezwykle szybko. I Love Extreme, choć to tusz z niskiej półki cenowej, bez wątpienia może konkurować z pogrubiającymi tuszami innych, znacznie bardziej popularnych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *