Menu

Selvert Thermal Absolue – na problemy ze skórą

18 października 2016 - Kosmetyki
Selvert Thermal Absolue – na problemy ze skórą

Promienna cera potrafi dodać każdej kobiecie piękna – wygląda bowiem zdrowo, a i sama świadomość, że jest bez skazy poprawia nastrój, czyniąc nas radośniejszymi. Niestety, większość ludzi boryka się z problemami skórnymi – przebarwieniami, trądzikiem i rankami po krostkach, bliznami i zmarszczkami. Każdy poszukuje przy tym jak najbardziej naturalnych sposobów na przeciwdziałanie tym problemom i na ich skuteczne zwalczanie. Selvert Thermal Absolue to jedna z takich metod!

Pomocny śluz ze ślimaka

Właściwości śluzu ślimaka znane są od wieków – fascynowały zresztą wielu badaczy, bowiem ślimaki posiadają niewiarygodną wprost zdolność do szybkiej regeneracji ran na ciele i naprawy uszkodzeń skorupy. Dopiero od niedawna posiadamy jednak technologię, która pozwala wykorzystywać zdolności ślimaka do poprawy wyglądu i naszej skóry. A są one zdumiewające! Jak więc okazało się po raz kolejny, natura daje nam wszystko czego potrzebujemy – wystarczy jedynie nauczyć się po to sięgać!

Śluz ślimaka zaczęto wykorzystywać w kosmetykach dopiero pod koniec XX wieku – z roku na rok wiemy o nim coraz więcej, zatem i kosmetyki powstają coraz lepsze. W każdym z nich znajdują się substancje poprawiające wygląd cery, dzięki zawartości kolagenu, kwasu glikolowego, alantoiny, elastyny i wielu innych składników. W Selvert Thermal Absolue użyto również witamin, by skóra była jeszcze lepiej odżywiona i piękna.

Selvert Thermal Absolue – zalety

Selvert Thermal Absolue posiada mnóstwo pozytywów – potrafi sobie poradzić zarówno z trądzikiem, jak i przebarwieniami, spłycać i usuwać blizny, wygładzać zmarszczki, zmniejszać widoczność rozszerzonych naczynek krwionośnych, stymulować proces odnowy skóry i działać jak peeling, który pozbędzie się tych jej warstw, które są już zrogowaciałe, brzydkie i niepotrzebne. Tak więc martwe komórki naskórka się złuszczają, elastyczność skóry zwiększa, cera się nawilża, komórki regenerują, a podrażnienia likwidują. Krem ze śluzu ślimaka La blanca jest najlepszy z najlepszych – do jego produkcji użyto najwyższej jakości składników, a wydzielina ślimaka została wzbogacona o kolejne składniki, które tylko poprawiają szybkość i skuteczność działania preparatu.

Skóra jest w dodatku chroniona przed bakteriami, a zatem kolejne wypryski mają mniejszą szansę na rozwój – jest to zatem krem nie tylko dla dorosłych kobiet, ale również dla nastolatek. Tak naprawdę dla każdego, kto ma problemy z cerą i chce wreszcie się ich pozbyć. Krem ze ślimaka La blanca można zamówić na stronie sklepu – kto spróbował, zachwala! Kto nie spróbował – powinien!