Menu

Spraw, by był Twój!

13 lutego 2017 - Moda, Perfumy
Spraw, by był Twój!

Czujesz, że Was do siebie ciągnie, ale on jest zbyt nieśmiały? Masz wrażenie, że moglibyście być doskonałą parą, ale nie wiesz, jak to rozegrać? Skorzystaj z kilku naszych sposobów, a już wkrótce Twój wymarzony mężczyzna będzie należał tylko  do Ciebie.

Postaw na skromność i naturalność

Zbyt duża pewność siebie potrafi skutecznie odstraszyć mężczyzn, tymczasem na wielu z nich tak naprawdę działa naturalność, dziewczęcość, niewinność. Dlatego warto się pokazać od strony osoby, która nie wie wszystkiego i nie wszystko potrafi, czyli taką, którą można się po prostu zaopiekować. Świeżość, uśmiech, bezpośredniość są dla wielu mężczyzn najlepszym wabikiem.

Spryskaj się feromonami

Aby Twój wymarzony poczuł do Ciebie dosłownie chemię, warto wykorzystać perfumy z feromonami. Nie obawiaj się, że ich zapach będzie kuszący, ciężki, nie do zniesienia – nic bardziej mylnego! Perfumy z feromonami Fero Mist, które możesz dostać w sklepie eRozkosz, zawierają w sobie bardzo delikatne nuty zapachowe, które jednocześnie działają na mężczyzn praktycznie jak magnes. Co więcej, jeśli Twój wymarzony zobaczy, jak bardzo lgną do Ciebie inni faceci, być może poczuje się zazdrosny i zacznie naprawdę działać.

Załóż seksowną sukienkę

Wszyscy doskonale wiemy, że mężczyźni są wzrokowcami, dlatego niesamowite wrażenie zrobisz na swojej miłości, odpowiednio dobierając strój. Nic tak mocno nie wabi jak sukienka, która odsłania zgrabne nogi, a przy okazji – wydobywa z nas sto procent kobiecości. Jeżeli zależy Ci na szczególnym przyciągnięciu uwagi, najlepiej, aby była ona czerwona.

 „Przypadkiem” odsłoń kawałek bielizny

W momencie, gdy nawiążecie ze sobą już trochę bliższy kontakt i będziecie spędzali ze sobą nieco więcej czasu, możesz tak zaaranżować sytuację, aby zobaczył on nieco więcej. Niezależnie od tego, czy będą to pończochy, majtki czy też stanik, pamiętaj, że Twoja bielizna musi być wyjątkowo seksowna, a więc – być może – niekoniecznie ta, którą nosisz na co dzień. Zadbaj o to wcześniej i kup ją najlepiej w sklepie z akcesoriami erotycznymi.

Zachwyć go w sypialni

Kiedy umówicie się na randkę i będziesz miała wrażenie, że wieczór skończy się najpewniej w sypialni, pomyśl o tym, co mu może sprawić największą radość i co może go w jakiś sposób zaintrygować. Tutaj Twoje spektrum środków jest praktycznie nieograniczone: może wystarczy seksowna bielizna, a może warto pokusić się o coś więcej? Czasem, aby rozbudzić zmysły, wystarczy satynowa opaska na oczy. Niezależnie od tego, na jaki gadżet się zdecydujesz, przekonaj go, że życie z Tobą może być naprawdę fascynującą przygodą.

Sprawdź akcesoria erotyczne na eRozkosz.pl.