Menu

Pro Cycling Manager 2016

20 kwietnia 2017 - Gry
Pro Cycling Manager 2016

Wydaje się, że coraz większe grono naszych rodaków interesuje się kolarstwem i wiele osób sięga po to wszystko co z tym sportem będzie powiązane. Okazuje się, że także od jakiegoś czasu większym zainteresowaniem zaczynają się cieszyć gry komputerowe, które dotyczą kolarstwa. Tutaj od lat najważniejsza jest seria Pro Cycling Manager.

Pokieruj własnym zespołem kolarskim

Okazuje się, że obecnie w naszym kraju nowa odsłona gry budzi spore zainteresowanie. W Kolarskim peletonie nasi rodacy liczą się coraz bardziej, polski Eurosport pokazuje coraz więcej kolarskich transmisji  a Tour de Pologne jest śledzony przez miliony rodaków. To wszystko przekłada się na coraz większe zainteresowanie kolarstwem.

Omawiana gra daje nam szansę na to, by w trybie kariery stać się menadżerem zespołu kolarskiego. Sami ustalamy skład, plan wyścigów, obozy treningowe, a potem decydujemy o tym jak wyglądać będzie wyścig. Przez cały czas jego trwania mamy bowiem pełną kontrolę nad swoimi zawodnikami, sami decydujemy, kiedy zaatakować, kiedy finiszować, a kiedy oszczędzać siły na kolejne etapy.

Potrzeba obeznania w sporcie

Pro Cycling Manager to gra, która da nam rzeczywiście wiele dobrej zabawy, ale wcześniej będzie trzeba nieco bardziej poznać się na kolarstwie. Tylko wtedy rzeczywiście będzie można liczyć na udaną rozgrywkę, gdy poznamy zawiłości tego sportu, który tylko teoretycznie jest indywidualny, w praktyce zaś najbardziej liczy się współpraca z drużyną.