Menu

Koncert grupy Aerosmith po raz ostatni w Polsce!

21 kwietnia 2017 - Muzyka
Koncert grupy Aerosmith po raz ostatni w Polsce!

Zespół Aerosmith, legenda amerykańskiego Rock’n’rolla, po 3 latach przerwy znowu wraca do Polski! Ostatni koncert odbył się 2014 roku w Łodzi, był częścią Impact Festivalu. Tym razem będzie to już niestety ostatni występ powstałej w 1970 roku ekipy z Sunapee. Wokalista Steven Tyler zapowiedział bowiem, iż tegoroczna trasa europejska zakończy istnienie zespołu. Dowiedz się zatem, gdzie i kiedy zdołasz usłyszeć ich największe hity.

Koncert na Tauron Arena w Krakowie

Występ Aerosmith będzie jednym z etapów pożegnalnej trasy koncertowej nazwanej Aero-Vederci Baby. Rozpocznie się ona już 17 maja w Tel Avivie. Wokalista zespołu zapewnił, że chłopaki dadzą z siebie wszystko, podobnie jak w trakcie minionych występów w Ameryce Południowej. Do Polski Aerosmith zawita 2 czerwca 2017 roku, a na miejsce wydarzenia wytypowano Tauron Arenę w Krakowie. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży już od listopada 2016. Jednak jeśli się pośpieszysz, to nadal możesz wziąć w nim udział.

Liczby mówią same za siebie

Zespół Aerosmith znany jest każdemu miłośnikowi dobrego rocka. Tylko do 2008 roku zanotował sprzedaż w liczbie 150 milionów albumów. Dało to przychody sięgające ponad 100 milionów dolarów. Do największych hitów ekipy z okolic Bostonu należą takie kawałki jak I Don’t Want to Miss a Thing, Cryin, Dream On, „Sweet Emotion”, Back in The Saddle, „Toys in The Attic” oraz „Janie’s Got A Gun”. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Steven Tyler, Joey Kramer, Joe Perry, Tom Hamilton oraz Brak Whitford.

Aerosmith należy do najczęściej nagradzanych grup rockowych w historii. Zdobył niemal 100 platynowych, multiplatynowych oraz złotych płyt. Do najbardziej prestiżowych wyróżnień należy zaliczyć osiem statuetek American Music Awards, nagrodę Rock & Roll Hall of Fame, sześciokrotne sięgnięcie po Billboard Awards, cztery nagrody Grammy oraz 12 zdobytych w ramach MTV Awards.

Nadal możesz zamówić bilet na koncert!

Nie przegap okazji, aby po raz ostatni usłyszeć na żywo muzykę Aerosmith! Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca na Tauron Arenie w Krakowie. Aby zamówić wejściówkę nie musisz ruszać się z domu. Wystarczy, że wejdziesz na portal ticketmaster.pl. Możesz wybrać bilety na dowolne miejsca, także w ramach pakietu VIP. Bilet otrzymasz pocztą, kurierem lub samodzielnie wydrukujesz – decyzja należy do Ciebie. Portal oferuje także wygodne opcje elektronicznych płatności – za pomocą karty płatniczej lub przelewem. Nie czekaj, aż inni Cię wyprzedzą. Już teraz uzyskaj pewność, że nie zabraknie Cię na tym niepowtarzalnym wydarzeniu!