Beastars sezon 2 odc 4 oraz odc 7

Beastars sezon 2 odc 4 oraz odc 7
Autor Natalia Owsik
Natalia Owsik28 grudnia 2023 | 8 min

Beastars sezon 2 odc 4 kontynuuje dramatyczną historię Legoshi'ego, wilka zakochanego w króliku Haru. W tym odcinku widzimy dalszy rozwój ich skomplikowanej relacji, a także powrót Legoshi'ego i Louisa do szkoły po brutalnej walce. Tymczasem w odcinku 7 dochodzi do szokujących wydarzeń podczas przedstawienia szkolnego, które prowadzą do fałszywych oskarżeń wobec Legoshi'ego o morderstwo.

Kluczowe wnioski:
 • Legoshi zmaga się z niepewnością co do uczuć Haru i popada w przygnębienie.
 • Po walce Legoshi i Louis wracają do szkoły, ale napięcia między nimi narastają.
 • Podczas przedstawienia szkolnego dochodzi do dramatycznego wypadku na scenie.
 • Legoshi zostaje fałszywie oskarżony o zabójstwo ucznia.
 • Herbata z cytryną okazuje się kluczem do wyjaśnienia tajemniczej śmierci.

Odpowiedzi Legoshi'ego na uczucia Haru

Legoshi coraz bardziej zakochuje się w Haru, jednak ona nie jest pewna swoich uczuć i zachowuje dystans. Gdy odwiedza ją w pracy, Haru mówi, że ich związek nie ma przyszłości. Legoshi jest przygnębiony jej słowami i zastanawia się, czy ich miłość ma jakiekolwiek szanse. Uświadamia sobie, że aby zdobyć serce Haru, musi udowodnić swoją dojrzałość i determinację. Postanawia walczyć o tę relację i pokazać Haru, że potrafi być dobrym i troskliwym partnerem.

Gdy ponownie ją odwiedza, Haru wyznaje, że czuje coś do Legoshi'ego, ale obawia się reakcji otoczenia. Jako drapieżnik i ofiara nie powinni być razem. Jednak determinacja Legoshi'ego sprawia, że zaczyna wierzyć w ich uczucie. Oboje postanawiają spróbować budować związek pomimo przeciwności losu i uprzedzeń ze strony innych zwierząt.

Niepewność Haru

Haru nie jest pewna, czy Legoshi naprawdę ją kocha, czy to tylko chwilowe zauroczenie. Nie chce dać się zwieść i cierpieć z powodu złamanego serca. Dlatego stara się trzymać go na dystans i chronić własne uczucia. Jednak jego szczere wyznania powoli rozpalają w niej uczucie. Zaczyna wierzyć, że mogą stworzyć prawdziwy związek mimo różnic.

Legoshi popada w przygnębienie po odwiedzinach u Haru

beastars sezon 2 odc 4, Legoshi jest przygnębiony po rozmowie z Haru. Czuje się niepewnie, zagubiony i samotny. Zastanawia się, czy ma jakiekolwiek szanse na zdobycie jej serca. Pyta siebie, czy może pokonać bariery międzygatunkowe i uprzedzenia. Zaczyna wątpić w siebie i traci wiarę, że uda mu się zbudować trwały związek z Haru.

Ten stan pogłębia jeszcze fakt, że Legoshi musi ukrywać swoje uczucia przed innymi. Nikt w szkole nie może się dowiedzieć o jego związku z Haru, bo zostaliby wyśmiani i odrzuceni. Legoshi czuje się osamotniony ze swoją tajemnicą. Pragnie bliskości z Haru, ale ona go odtrąca. Popada w coraz większą depresję i mało brakuje, by się załamał.

Poszukiwanie nadziei

Jednak Legoshi stara się znaleźć nadzieję w tym ciemnym tunelu. Wie, że nie może się poddać, jeśli naprawdę kocha Haru. Postanawia zebrać się w sobie i walczyć o nią, bez względu na przeciwności. Uświadamia sobie, że Haru też się boi i potrzebuje czasu. Ma nadzieję, że stopniowo uda im się zbudować głębszą relację oparte na zaufaniu i bliskości. Nie traci wiary w miłość.

Powrót Legoshi'ego i Louisa do szkoły po walce

Po brutalnej walce o dominację Legoshi i Louis wracają do szkoły. Jednak napięcie między nimi ciągle jest odczuwalne. Legoshi martwi się, że Louis może ujawnić prawdę o jego związku z Haru. Z kolei Louis czuje urazę, że przegrał walkę z drapieżnikiem niższej rangi. Ich koledzy widzą, że coś jest nie tak.

Louis stara się zachowywać normalnie, ale widać, że walka go zmieniła. Jest drażliwy i łatwo wpada w gniew. Unika Legoshi'ego. Z kolei Legoshi boi się, że Louis ujawni jego sekret, więc też trzyma się z boku. Sytuacja w szkole robi się napięta. Wszyscy wyczuwają, że między wilczurą a jeleniem doszło do czegoś poważnego. Ale żaden z nich nie zdradza szczegółów.

Napięcie między Legoshim i Louisem trzyma szkołę w niezdrowej atmosferze podejrzeń i domysłów. Nikt nie wie, co tak naprawdę zaszło między nimi podczas walki.

Obawa przed prawdą

Zarówno Legoshi, jak i Louis boją się, że cała prawda wyjdzie na jaw. Jeśli wszyscy dowiedzą się o związku wilka z królikiem, Legoshi zostanie wydalony ze szkoły. Louis zaś nie chce, by ktokolwiek poznał szczegóły jego porażki. Dlatego obaj milczą i udają, że nic się nie stało. Jednak napięcie między nimi wisi w powietrzu i odbija się na atmosferze w szkole.

Dramatyczne wydarzenia podczas przedstawienia szkolnego

Beastars sezon 2 odc 4 oraz odc 7

W beastars sezon 2 odc 7 dochodzi do dramatycznych wydarzeń podczas przedstawienia szkolnego. W trakcie spektaklu następuje awaria scenicznych efektów specjalnych. Cała scenografia zapada się, raniąc aktorów i siejąc panikę wśród publiczności. W zamieszaniu jeden z uczniów spada ze sceny i uderza głową o posadzkę. Traci przytomność i zaczyna obficie krwawić.

Widząc leżącego nieprzytomnego kolegę, zwierzęta wpadają w panikę. Rozlegają się krzyki i płacz. Ktoś wzywa karetkę. Nauczyciele starają się uspokoić roztrzęsionych uczniów i zaprowadzić porządek. Na miejsce przyjeżdża ambulans i zabiera poszkodowanego. Przedstawienie zostaje przerwane, a uczniowie wracają do domów w szoku.

Powód wypadku Wadliwie działające efekty specjalne
Liczba poszkodowanych 1 uczeń + kilku aktorów
Reakcja publiczności Panika, krzyki, płacz

Dochodzenie w sprawie wypadku

Po tych wydarzeniach dyrekcja wszczyna dochodzenie w sprawie przyczyn wypadku. Okazuje się, że za awarię odpowiada wadliwie wykonana instalacja sceniczna. Nikt nie sprawdził jej przed spektaklem. Uczniowie obwiniają szkołę o zaniedbania, które doprowadziły do tragedii. Dyrekcja broni się, że zlecili naprawę technikom. Atmosfera w szkole gęstnieje. Wszyscy czekają na wieści o stanie zdrowia poszkodowanego ucznia.

Podejrzenia wobec Legoshi'ego jako domniemanego mordercy

Po zagadkowej śmierci Tem, Legoshi zostaje oznaczony jako główny podejrzany. Jako drapieżnik budzi obawy innych uczniów, którzy podejrzewają go o zabójstwo. Legoshi z trudem znosi oskarżycielskie spojrzenia i szepty za plecami. Czuje się niesprawiedliwie potraktowany, ale nie może się bronić bez zdradzania prawdy.

Jedynie nieliczni, jak Haru, Louis i Jack, wiedzą, że jest niewinny. Legoshi wpada w depresję, widząc, jak inni się od niego odsuwają. Zastanawia się, czy zdoła oczyścić swoje imię z fałszywych zarzutów. Pragnie udowodnić, że jest godny zaufania, a nie krwiożerczym potworem. Jednak bez ujawnienia prawdy o śmierci Tem, nie jest w stanie obronić się przed tymi oszczerstwami.

Walka o prawdę

Legoshi postanawia za wszelką cenę dowieść swojej niewinności i znaleźć prawdziwego winowajcę. Wie, że to jego jedyna szansa na odzyskanie dobrego imienia i zaufania przyjaciół. Choć będzie to trudne, jest gotów stawić czoła plotkom i podejrzeniom. Liczy na pomoc Loiusa i Haru w tej nierównej walce o prawdę. Tylko w ten sposób zdoła oczyścić się z niesłusznych oskarżeń.

Herbata z cytryną ujawnia prawdę o zabójstwie Tem

Kluczem do odkrycia prawdy o śmierci Tem okazuje się herbata z cytryną. Louis przypomina sobie, że Tem zawsze pił taką herbatę. Gdy znajdują się ślady tego napoju w miejscu tragedii, Louis łączy fakty. Rozumie, że to właśnie Tem jest prawdziwym sprawcą śmierci alpaki.

Dochodzenie potwierdza teorię Louisa. Okazuje się, że Tem pod wpływem uzależnienia od opcji wpadł w szał i zabił alpakę. Następnie popełnił samobójstwo, nie mogąc znieść poczucia winy. Dzięki dedukcji Louisa cała prawda wychodzi na jaw. Zarzuty przeciwko Legoshiemu zostają oddalone, a jego dobre imię przywrócone.

 • Ślady herbaty z cytryną wskazują na udział Tem w zbrodni.
 • Uzależnienie od narkotyku opcji doprowadziło Tem do szaleństwa.

Odkrycie prawdy przynosi ulgę Legoshiemu i pozwala mu odzyskać zaufanie w szkole. Choć śmierć Tem jest tragedią, przynajmniej jego imię zostaje oczyszczone z zarzutów. Dzięki herbacie z cytryną mroczna tajemnica zbrodni zostaje wyjaśniona.

Podsumowanie

W odcinku beastars sezon 2 odc 4 możemy obserwować, jak Legoshi zmaga się z niepewnością co do uczuć Haru i popada w przygnębienie. Jego wizyta u niej w pracy nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Haru twierdzi, że ich związek nie ma przyszłości. Jednak Legoshi postanawia walczyć o jej serce i udowodnić swoją dojrzałość. Tymczasem w szkole narasta napięcie między nim a Louisem po ich brutalnej walce.

Natomiast w beastars sezon 2 odc 7 dochodzi do dramatycznego wypadku podczas przedstawienia szkolnego. Scenografia się zapada, a jeden z uczniów odnosi poważne obrażenia. Wszyscy są w szoku. Podejrzenia padają na Legoshi'ego, który zostaje fałszywie oskarżony o zabójstwo Tem. Na szczęście herbata z cytryną prowadzi do odkrycia prawdy i oczyszczenia jego imienia.

Sezon 2 Beastars kontynuuje zatem emocjonującą opowieść o skomplikowanym związku wilka i królika. Oprócz rozterek sercowych, bohaterowie muszą stawić czoła dramatycznym wydarzeniom w szkole i walczyć o prawdę. Mimo przeciwności losu, Legoshi nie traci nadziei na miłość z Haru. Obydwa odcinki przynoszą rozwój tej niezwykłej historii.

Podsumowując, 4 i 7 odcinek drugiego sezonu Beastars to emocjonująca kontynuacja losów Legoshi'ego i Haru. Przed młodymi bohaterami wciąż stoją wyzwania, ale łączy ich głębokie uczucie. Fani serialu z pewnością nie będą zawiedzeni tymi odcinkami, pełnymi dramatycznych zwrotów akcji i wzruszeń.

5 Podobnych Artykułów

 1. Nowości w świecie seriali: premiery, plotki, seriale 2023
 2. Dobre miejsce w Poznaniu - najlepsze atrakcje, restauracje, rozrywka
 3. Człowiek na krawędzi cały film - Pamiętnik księżniczki
 4. Kino Ciechanów - Repertuar, Bilety, Adres
 5. Nowe talenty muzyczne: Młodzi wokaliści, Obiecujący artyści muzyczni
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Natalia Owsik
Natalia Owsik

Jestem kobietą po trzydziestce, która kocha popkulturę. Na blogu recenzuję nowości muzyczne - single i albumy polskich i zagranicznych wykonawców. Oceniam czy dany utwór to hit, czy raczej szybko popadnie w zapomnienie. Dzielę się subiektywną opinią i analizuję mocne oraz słabe strony piosenek. Staram się przewidzieć, które z nich mają szansę na radiowy sukces.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły