Kino Ciechanów - Repertuar, Bilety, Adres

Kino Ciechanów - Repertuar, Bilety, Adres
Autor Michał Kolano
Michał Kolano28.12.2023 | 5 min.

Ciechanów kino to popularne miejsce spotkań miłośników filmów w mieście. W niniejszym artykule przybliżymy Ci wszystkie najważniejsze informacje dotyczące repertuaru, cen biletów oraz lokalizacji kina w Ciechanowie.

Kluczowe wnioski:
 • Kino w Ciechanowie posiada 6 nowoczesnych sal projekcyjnych wyposażonych w projektory cyfrowe.
 • W repertuarze znajdziesz zarówno najnowsze hity filmowe, jak i starsze, kultowe produkcje.
 • Ceny biletów są przystępne - standardowy bilet kosztuje ok. 20 zł.
 • Kino znajduje się w centrum miasta, w sąsiedztwie galerii handlowej.
 • Na miejscu działa kawiarnia serwująca przekąski i napoje.

Repertuar kinowy w Ciechanowie

Kino w Ciechanowie to nowoczesny, 6-salowy multipleks zlokalizowany w centrum miasta, tuż obok galerii handlowej. W każdej z sal zainstalowano cyfrowe projektory, a fotele są wygodne i zapewniają doskonały komfort oglądania.

Repertuar jest bardzo zróżnicowany - znajdziesz tu zarówno najnowsze ciechanów kino premiery filmowe, jak i starsze, kultowe produkcje. Nie brakuje filmów familijnych, komedii i thrillerów. Co tydzień do kinowego repertuaru trafia od 3 do 5 nowych tytułów.

Premiery filmowe

W każdym tygodniu swoją premierę mają przynajmniej 2-3 nowe filmy. Są to zazwyczaj największe, najgłośniejsze i najbardziej wyczekiwane przez widzów produkcje z udziałem światowej sławy aktorów i reżyserów.

Przykładowe tytuły, które miały w ostatnich miesiącach swoją premierę w kinie Ciechanów to np.: Top Gun Maverick, Avatar: Istota Wody, DC Liga Super Pets czy Listy do M. 5.

Bilety do kina w Ciechanowie

Ceny biletów w kinie Ciechanów należą do najniższych w regionie. Standardowy bilet na seans 2D kosztuje ok. 20 zł. Oczywiście dostępne są też zniżki m.in. dla dzieci, seniorów i grup zorganizowanych.

Bilet normalny 2D ok. 20 zł
Bilet ulgowy 2D (dzieci, młodzież, studenci, seniorzy) ok. 15 zł
Bilety rodzinne (2+2, 2+3) ok. 16-18 zł

Bilety można zakupić bezpośrednio w kasie kina (płatność gotówką lub kartą) lub przez internet na stronie CineStar. W sprzedaży internetowej bilety są najtańsze we wtorki, kiedy obowiązuje promocja 2 bilety w cenie 1.

Godziny seansów w kinie Ciechanów

Kino w Ciechanowie jest czynne przez 7 dni w tygodniu. Seanse odbywają się od godziny 12-13 w dni powszednie oraz od 10-11 w weekendy.

W kinie obowiązuje elastyczny harmonogram seansów - filmy puszczane są średnio co 1-2 godziny. Ostatnie seanse zaczynają się ok. godz. 21-22.

Pełny rozkład seansów z podziałem na poszczególne sale jest publikowany co tydzień na stronie internetowej kina oraz w mediach społecznościowych.

Kino nieczynne

Kino w Ciechanowie jest nieczynne jedynie w święta takie jak Boże Narodzenie i Wielkanoc. Poza tym, działa przez cały rok bez przerw i dni wolnych.

Oferta gastronomiczna kina Ciechanów

Kino Ciechanów - Repertuar, Bilety, Adres

W kinie Ciechanów działa w pełni wyposażona kawiarnia serwująca zestawy obiadowe, przekąski (hot dogi, nachosy), słodycze oraz napoje zimne i gorące.

Menu obejmuje m.in. pizze, zapiekanki, frytki, lody czy pączki. Ceny są umiarkowane, porównywalne z innymi punktami gastronomicznymi w centrach handlowych.

Kawiarnia kina czynna jest na godzinę przed pierwszym seansem i zamyka się ostatnimi klientami po zakończeniu ostatniego seansu.

Dodatkową zaletą jest to, że wszystkie zakupione artykuły można zabrać ze sobą na salę kinową, co nie jest standardem w innych multipleksach.

Kino Ciechanów - dojazd i parking

Kino mieści się w centrum Ciechanowa pod adresem: ul. Pułtuska 66. Znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego „Atrium”, w sąsiedztwie sklepów takich jak Rossmann, Martes Sport czy supermarket E.Leclerc.

 • Dojazd komunikacją miejską - autobusy nr 1, 3, 5 - przystanek Pułtuska Centrum Handlowe
 • Dojazd samochodem - parking przy centrum handlowym Atrium, pierwsze 30 minut bezpłatne, później płatny

W pobliżu znajduje się też dworzec PKP i PKS z którego można dojść do kina w 5 minut pieszo.

Kontakt do kina w Ciechanowie

Bezpośredni kontakt do kina Ciechanów:

 • Telefon: 23 673 20 01
 • E-mail: [email protected]
 • Fanpage na Facebooku: fb.com/CinemaCityCiechanow

Kasa kina jest czynna na godzinę przed seansem, ale zachęcamy do kontaktu online lub telefonicznego, aby uzyskać informacje o repertuarze i zakupie biletów przez Internet.

Podsumowanie

Kino w Ciechanowie to nowoczesny, wielosalowy multipleks z bogatym repertuarem filmowym obejmującym zarówno najświeższe premiery, jak i starsze, kultowe produkcje. Posiada 6 sal wyposażonych w projektory cyfrowe i wygodne fotele. ciechanów kino zapewnia więc doskonałe warunki do oglądania filmów.

Bilety do kina mają przystępne ceny, które zaczynają się już od 15 zł. Kino honoruje też rozmaite zniżki, np. dla dzieci, seniorów czy grup zorganizowanych. Można je kupić bezpośrednio w kasie obiektu lub przez Internet.

Kino położone jest w centrum miasta, na pierwszym piętrze centrum handlowego „Atrium”. Dzięki dogodnemu położeniu i dużemu parkingowi bez problemu można do niego dotrzeć zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Na miejscu działa też kawiarnia oferująca szeroki wybór przekąsek i napojów, które można zabrać ze sobą na salę kinową. kino ciechocinek z pewnością warto odwiedzić.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Nowości w świecie seriali: premiery, plotki, seriale 2023
 2. Dobre miejsce w Poznaniu - najlepsze atrakcje, restauracje, rozrywka
 3. Człowiek na krawędzi cały film - Pamiętnik księżniczki
 4. Chłopiec i czapla: gdzie obejrzeć online
 5. Nowe talenty muzyczne: Młodzi wokaliści, Obiecujący artyści muzyczni
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Michał Kolano
Michał Kolano

Jestem producentem muzycznym i kompozytorem. Dzielę się na blogu moją wiedzą na temat tworzenia hitów. Analizuję popularne utwory pod kątem melodii, aranżacji i tekstu. Wyjaśniam, jakie zabiegi produkcyjne wpływają na chwytliwość piosenki. Opowiadam też o pracy nad moimi produkcjami i współpracy z artystami.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły